Battlefleet Gothic Armada 2

Battlefleet Gothic Armada 2

Články

Chopte se kormidla chaosáckého plavidla v prvním DLC pro Battlefleet Gothic Armada 2

Fanoušci ji chtěli, a tak ji tedy dostali. První placené DLC pro Battlefleet Gothic Armada 2 vám umožní rozpoutat v galaxii chaos nevídaných rozměrů v rámci nové příběhové kampaně. Ujmete se samotného Chaosu a zničíte cokoliv a kohokoliv, kdo se vám odváží vstoupit do cesty.

První DLC pro Battlefleet Gothic Armada 2 rozpoutá chaosáckou kampaň

Druhý díl epické strategie se naštěstí povedl. Battlefleet Gothic Armada 2 je jednou z těch her, které dělají předloze Warhammer 40,000 čest a fanoušci si ji hýčkají. Zároveň si u studia Tindalos Interactive vymodlili v pořadí čtvrtou příběhovou kampaň za stranu Chaosu, pro kterou ale musejí tahat další peníze.

Realtimovou strategii Battlefleet Gothic: Armada 2 rozšíří obří bitvy a sezónní akce

Nedávno vydaná RTS ze světa Warhammer 40 000 zdaleka neřekla své poslední slovo. Za dva týdny od vydání nasbírala Battlefleet Gothic Armada 2 příznivá hodnocení v recenzích (včetně té naší) a těší se i přízni hráčů, takže Tindalos Interactive nemají důvod přestat na ní pracovat. Místo zaslouženého volna chystají nové módy, rozšíření kompetitivní složky různými turnaji a žebříčky a velkou kampaň.

Battlefleet Gothic Armada 2 vyšla s nedokončenou kooperací, ale velkými plány do budoucna

Battlefleet Gothic Armada 2 dosud nešetřila epickými záběry bitev vesmírných korábů z univerza Warhammeru 40 000. A jelikož je ve chvíli, kdy čtete tyto řádky, konečně v obchodech, můžete se sami přesvědčit o jejích lákavých přednostech. 12 ikonických ras, tři singleplayerové kampaně s obsahem na stovku hodin, kompetitivní multiplayer i kooperace. Tvůrci neslibují málo, a to ještě nevytáhli všechna esa z rukávu.

Pro singleplayerovou část Battlefleet Gothic Armada 2 si připravte i stovku hodin

Vesmírné bitvy ve světě čtyřicítkového Warhammeru jsou za dveřmi, ale ještě než se do nich za dva týdny naplno ponoříte, můžete své smysly namlsat novými záběry z příběhové kampaně. Vlastně příběhových kampaní, protože Battlefleet Gothic Armada 2 vás vezme rovnou na tři epické výpravy.

Odstartovala uzavřená beta strategie Battlefleet Gothic Armada 2

Battlefleet Gothic Armada 2 se představila minulý týden velice působivými záběry z bitev, které navíc doprovázel komentář vývojáře. Ten popisoval veškeré dění na obrazovce, kde se to hemžilo maličkými loděmi vylétajícími z obrovských křižníků, mnoha výbuchy a nejrůznějšími efekty lahodícími našim očím. Šlo o první ze dvou videí a pokračování na sebe nenechalo dlouho čekat.

Bleskovky

  • 4. 5. 13:39 - Game Pass přivítá novou Fifu, poslední Just Cause i Red Dead Online

  • 11. 6. 2020 - No Man’s Sky, Battletech a další. V červnu máte hodně důvodů zaplatit si Xbox Game Pass

  • 31. 8. 2018 - Vydání Battlefleet Gothic: Armada 2 se odsouvá na leden 2019, ale dostane kooperativní multiplayer navíc.

Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Datum recenze:
28. ledna 2019
Recenze