Chopte se kormidla chaosáckého plavidla v prvním DLC pro Battlefleet Gothic Armada 2
zdroj: Archiv
Novinky

Chopte se kormidla chaosáckého plavidla v prvním DLC pro Battlefleet Gothic Armada 2

25. 6. 2019 10:36 | autor: Patrik Hajda |

Fanoušci ji chtěli, a tak ji tedy dostali. První placené DLC pro Battlefleet Gothic Armada 2 vám umožní rozpoutat v galaxii chaos nevídaných rozměrů v rámci nové příběhové kampaně. Ujmete se samotného Chaosu a zničíte cokoliv a kohokoliv, kdo se vám odváží vstoupit do cesty.

Rozšíření vám za 13 eur prodlouží herní dobu o další desítky hodin, během kterých budete sloužit jen a pouze bohům Chaosu. Vaším výchozím bodem, odkud budete dál šířit zlo, se stane hvězdný systém Chinchare a budete svědky toho, jak by vesmír vypadal po vítězství démonů. S plněním vašich zájmů pomohou nové zdroje, upgrady hrůzné flotily, noví admirálové a další prvky.

Vydání DLC doprovází update základní hry Battlefleet Gothic Armada 2, který rozšíří všechny příběhové kampaně o vedlejší mise a zároveň vám dá k dispozici spoustu nastavení kampaně, abyste si upravili obtížnost podle svého vkusu. Můžete si pohrát s velikostí flotil, možnostmi ekonomiky, nebo třeba vypnout některé systémy, abyste se mohli víc soustředit na příběh.

Jak update, tak i DLC už vyšly na Steamu.

zdroj: Archiv

Nejnovější články