Battlefleet Gothic: Armada
Věková dostupnost

Battlefleet Gothic: Armada

Články

Do Battlefleet Gothic: Armada vstupuje vyšší dobro v podobě flotily Tau

Po třech týdnech v betatestu vychází v ostré verzi další DLC pro Battlefleet Gothic: Armada. Tentokrát jde o mimozemské pachatele dobra, technologicky pokročilou rasu Tau, která chce všechny přivinout do své náruče. A ty, které nepřivine, rozstřílí ze svých technologicky pokročilých zbrojních systémů. 

Do Battlefleet Gothic: Armada vplouvá flotila Tau

Jak bylo slíbeno, Tindalos Interactive pilně pracují na nových flotilách pro svou povedenou vesmírnou strategii Battlefleet Gothic: Armada, přesněji řečeno její multiplayer, kampaň je stále stejná. Na řadě jsou rychle expandující Tau a jejich technologicky vysoce vyspělé lodě. Prozatím si ale musíte vystačit s jejich betaverzí, která poslouží k odladění jejich síly.

Začal letní výprodej na Steamu - co (by) si koupila redakce Games.cz

Letní slevy na GOGu skončily, podobné cenové šílenství začalo na Steamu. V průběhu následujících dní jsou k mání všechny možné tituly s různě velkou slevou oproti ceně normální. A protože nejsme jiní než vy, máme také seznam her, které bychom asi za plnou cenu minuli, ale ve slevě jen těžko odoláme. Proto jsme dali dohromady redakční tipy na hry, které by vás mohly v probíhající letním výprodeji na Steamu zajímat.

Za pár dní rozšíří Battlefleet Gothic: Armada flotila pěti kapitul Space Marines

První z DLC, která do povedené vesmírné strategie Battlefleet Gothic: Armada přidávají nové flotily, jež můžete použít jen v multiplayeru, je za rohem. 21. června vychází Space Marines, v jejímž rámci se představí lodě hned pěti kapitul adeptus astartes – Ultramarines, Imperial Fists, Space Wolves, Dark Angels a Blood Angels. Ačkoliv poslední scéna patří Sanguinary Guard, spíše si všimněte insignií a rozdílného barevného ladění lodí, které představí každou z pěti barevných variant podle dané kapituly.

Čtenářský gamesplay: hrajeme warhammerovskou strategii Battlefleet Gothic: Armada

Tvůrci Battlefleet Gothic: Armada spoléhají na monumentální prezentaci bitev obřích vesmírných korábů, ze kterých v jistých chvílích může člověku až mrazit. Stačí se podívat třeba na nedávné video s bitvou Imperial Navy a Chaosu o Port Maw, které řadě fanoušků warhammerovského univerza muselo nutně způsobit stav naprosté blaženosti. Jestli za to mohla "jenom" šikovná forma prezentace, nebo jde o kvalitu, která prostupuje celou hrou, na to se můžete podívat v dalším čtenářském gamesplayi.

Rozmáchlý trailer na Battlefleet Gothic: Armada ukazuje brutální střet Chaosu a Imperial Navy

Vesmírná real-time strategie Battlefleet Gothic: Armada vychází už zítra (21. dubna) a pozornost nerozhodných hráčů se tvůrci snaží přitáhnout obsahově rozmáchlým trailerem s masivní bitvou mezi loďstvy Imperial Navy a Chaosu o Port Maw. Vlastně, i když si hru v nejbližší době pořídit neplánujete, stojí video za dvě minuty vašeho času. Poletující kamera prezentuje střet monumentálních lodí bez jediného střihu z různých úhlů a díky doprovodnému komentáři se záběrům daří navodit dojem monumentálnosti, na který tvůrci sází.

Bleskovky

  • 15. 7. 2020 - Nový Humble Bundle nabízí starší kousky z univerza Warhammer

  • 17. 1. 2015 - Tindalos Interactive pracuje na vesmírném RTS s názvem Battlefleet Gothic: Armada.