Assassin's Creed Origins
Věková dostupnost

Assassin's Creed Origins

Články

Dějepisné módy pro Assassin’s Creed Origins a Odyssey jsou nyní zadarmo

Kdo dostal chuť na poučnou historickou procházku, má štěstí. Dosud byla bezplatná výuka skrze Discovery Tour u posledních dvou dílů Assassin’s Creed podmíněná vlastnictvím základní hry, a pokud jste v Egyptě a Řecku nechtěli zabíjet, jen se něco přiučit, museli jste zaplatit přes pět stovek českých korun. Bylo to levnější než zpáteční letenka do Středomoří, ale teď už odpadá i tenhle desátek.

První hra pro nehráče: Jaké tituly bychom doporučili úplným začátečníkům

„Co bych si měl/a zahrát za hru, když hry vůbec nehraju?“ Je to otázka, se kterou se od našich přátel a rodinných příslušníků setkáváme poměrně často a není zas tak snadné na ni odpovědět. Jaká je ideální vstupní brána do světa počítačových her pro ty, kteří doteď hráli akorát Solitaire, Hledání min nebo s trochou štěstí nějaké staré Sims?

Polská vláda spustila minecraftový server. Má děti zabavit během koronavirových prázdnin

Kvůli epidemii COVID-19 se v zemích po celém světě zavírají školy. Výuku se učitelé narychlo snaží nahradit alespoň internetovými kurzy, co ovšem dělat se vším tím volným časem, který najednou děti musí trávit doma? Polská vláda chce iniciativně usnadnit práci rodičům, kteří náhle musí vymýšlet nekonečné způsoby, jak ratolesti zabavit, a spouští vlastní server v Minecraftu. Přiměřeně zábavný, částečně edukativní.

Vánoční slevy jsou v plném proudu, doporučíme vám ty nejlepší

Tak je to konečně tady. S Vánocemi za dveřmi došlo ke spuštění tradičních slev v digitálních obchodech. Nejde jenom o Steam, ale přidává se i Epic Games Store, GOG, Humble Bundle nebo třeba PlayStation Store. Kdo hledá, ten určitě najde něco hodně výhodného. A my vám nějaké zajímavosti doporučíme.

Bleskovky

  • 2. 1. 2019 - Vlna propojených světů pokračuje, v Monster Hunter: World si můžete odemknout zbroj Bayeka z Assassin's Creed Origins.

  • 7. 3. 2018 - Vyšel nový patch (v1.4.0) pro Assassin's Creed Origins.

  • 17. 1. 2018 - Vyšel nový patch (v1.2.0) pro Assassin's Creed Origins. Kromě oprav přináši podporu pro připravované DLC, nový úkol a možnost prodat oblečení do Weaver obchodů.

  • 16. 1. 2018 - Děj prvního DLC pro hru Assassin's Creed: Origins, nazvaný The Hidden Ones, se bude odehrávat 10 let po událostech z původní hry.

  • 21. 12. 2017 - Svět Assassin’s Creed Origins obohatila mise "A Gift From The Gods" na motivy Final Fantasy XV. (+ gameplay video)

  • 19. 12. 2017 - NPD: Nejprodávanější hry na americkém trhu v listopadu 2017: 1. Call of Duty: WWII, 2. Star Wars Battlefront II, 3. Assassin’s Creed: Origins.

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
84/100
Hodnocení čtenářů:
100/100
Datum recenze:
1. listopadu 2017
Recenze