Anna

Anna

Články

Anna - videorecenze

Vývojáři z týmu Dreampainters se nechali inspirovat dávnými legendami a pohanskými rituály...

Návody, češtiny a wallpapery z ABCgames

Ve výpisu návodů, wallpaperů a češtin, které se objevily v nabídce ABCgames za poslední týden nechybí další kus návody na Skyrim a kompletní průvodce dvojicí hororových adventur Penumbra (Requiem, Black Plague) nebo válečné sandboxovky The Saboteur. Z češtin stojí za zmínku hlavně ta pro nedávno vydanou tísnivou adventuru Anna, ale hodit by se vám mohly i češtiny pro dvojici stříleček ShellShock 1 a 2. Kompletní výpis všech nových materiálů včetně trainerů a cheatů najdete po rozkliku.

Anna bude řešit záhadu vraždy ve starém mlýně

Vývojáře z italského týmu Dreampainters nestimulují smyšlené fantasy a sci-fi světy, ale svět reálný, svět okolo nich. Proto svoji chystanou mysteriózní adventuru Anna zasadili do několika lokací v italském údolí D'Ayas, přičemž klíčovou úlohu sehrává starý mlýn, kde se kdysi dávno odehrál zločin (i ve skutečnosti).

Bleskovky

  • 9. 3. 2017 - Singapurští členové PS Plus programu obdrží v březnu jinou nabídku her než ostatní - mohou se těšit na Resident Evil Umbrella Corps (PS4), Tearaway Unfolded (PS4), Titan Souls (PS4 / PSV), Anna – Extended Edition (PS3), Starwhal (PS4 / PS3) a Actual Sunli

  • 2. 2. 2017 - Členové PS Plus programu obdrží v únoru LittleBigPlanet 3 (PS4), Not a Hero (PS4), Starwhal (PS3/PS4), Anna: Extended Edition (PS3), Ninja Senki DX (PSV/PS4), TorqueL (PSV/PS4).

Hodnocení Metacritic:
55/100