Afterfall: Insanity

Afterfall: Insanity

Články

Návody, češtiny a wallpapery z ABCgames

Kompletní návody na nedokonalý, leč zajímavý sci-fi horor Afterfall: Insanity, arkádový Will Rock nebo DLC Harley Quinn's Revenge pro Batman: Arkham City, ale i češtiny pro akční RPG Frater nebo třetí epizodu adventury Walking Dead najdete v seznamu nově dostupným materiálů na ABCgames. Jako obvykle si ale můžete vybrat i z nabídky wallpaperů, cheatů, trainerů a obalů na CD/DVD. Komplet výpis na vás čeká po rozkliku, popřípadě se porozhlédněte přímo na webu ABCgames.

Afterfall: Insanity se dočká rozšířené edice

Po vzoru velmi oblíbených rozšířených edicí Zaklínače a Zaklínače 2 se svého rozšíření dočká i survival akce Afterfall: Insanity. Ta vyšla už v listopadu loňského roku a na podzim roku letošního prý bude hra o fous lepší. Vývojáři ze studia Intoxicate zamakali a hru vylepšují především kvůli verzi pro konzole. Co se týče PC verze, tak hráči, kteří si Afterfall: Insanity koupili, si budou moci stáhnout patch, který do hry přidá nemálo vylepšení. Patch bude, podobně jako v případě CD Projektu, zdarma. Patch bude dostupný i pro zákazníky české verze hry, jak nám v tiskové zprávě sdělil TopCD, který s polským vydavatelem Nicolas Entertainment spolupracuje.

Cheaty, trainery a wallpapery z ABCgames

Výpis nově přidaných materiálů na webu ABCgames tentokrát přináší hlavně cheaty a trainery pro nové a starší tituly včetně Afterfall: Insanity, Serious Sam 3 a dalších. Prohlédnout a stáhnout si z webu můžete i nové wallpapery, nebo se zapojit do vánoční soutěže. Kompletní výpis nově přidaného materiálu najdete jako obvykle po rozkliku.

Záběry z hraní Afterfall: InSanity s komentářem

K polské hororové akci Afterfall: InSanity tak trochu cítíme bezděčné sympatie. Jde o projekt...

Afterfall: InSanity vydává demo, zkuste jej hned

Hororová akce Afterfall: InSanity je nám sympatická, a tak jsme rádi, že Nicolas Games SA a Intoxicate Studios oznámili, že hra se už brzy vydá do lisovny.

Poláci v čele pokroku - Afterfall: Insanity se nabízí za 1 dolar

Zdá se to jenom mně, nebo progresivní vlna přístupu k vývoji, propagaci a distribuci her přichází v posledních týdnech hlavně z Polska? Před pár týdny se o nepříliš tradiční přístup snažila střílečka Hard Reset od Flying Wild Hog (doufejme, že úspěšně!), no a nyní přišli s něčím podobně zvláštním i lidé z Intoxicate a Nicolas Games, kteří na 25. listopadu chystají vydání postapokalyptické příběhové akce Afterfall: Insanity.

Bleskovky

  • 10. 12. 2014 - Server IndieGala nabízí zdarma plnou hru Afterfall: Insanity. (thx Ucho)

Hodnocení
GAMES.cz
5/10
Hodnocení Metacritic:
50/100
Datum recenze:
10. prosince 2011
Recenze