Act of War: Direct Action
Věková dostupnost

Act of War: Direct Action

Články

Tvůrci Steel Division, studio Eugen Systems, čelí stávce zaměstnanců

Vašek vás minulou středu informoval o novém dodatku pro Steel Division: Normandy 44, který do hry přidává nové divize a kooperativní mise. Nemohl ale vědět, v jakých válečných podmínkách DLC Back to Hell vznikalo. V ten samý den totiž začala stávka 21 členů vývojářského týmu Eugen Systems, což je téměř polovina celkového počtu. A jak asi tušíte, nemají nic proti hře, na které pracují. Jde o odměnu za odvedenou práci, kterou jaksi nedostali.

RTS Act of War: Direct Action hotova

Už první věta ve vývojářském deníku jistého Alexise LeDressaye ze studia Eugen Systems na stránkách magazínu PC.IGN je zcela všeříkající.

Act of War: Direct Action dojmy z dema

Když je Command & Conquer tak úspěšný, proč mu neudělat konkurenci? Act of War k tomu má všechny předpoklady – skvělou grafiku, originální resource management, aktuální téma světového terorismu.

Act of War: Direct Action - silná dávka realismu

Vydavatelská společnost Atari dnes vypustila balík nových obrázků z chystané real-time strategie s názvem Act of War: Direct Action, vývojářského týmu Eugen Systems.

Podrobnosti o Act of War: Direct Action

Někdy v prvním čtvrtletí příštího roku bychom se měli dočkat nové hry s názvem Act of War: Direct Action vývojářského týmu Eugen Systems.

Act of War: Direct Action v obrazech

Washington DC, ale také Londýn, San Francisco, Egypt a Rusko jsou dějištěm nové real-time strategie Act of War: Direct Action, kterou pro vás připravují společnosti Eugen System a Atari ve spolupráci s expertem na vojenskou problematiku a oblíbeným newyorským autorem Dalem Brownem.
Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
82/100
Datum recenze:
31. března 2005
Recenze