Achtung! Cthulhu Tactics

Achtung! Cthulhu Tactics

Články

Pozor! Vyšla kultistická tahovka Achtung! Cthulhu Tactics

Další xcomovský titul se hlásí o vaši pozornost. A stejně jako v minulém článku o Mutant Year Zero jde o adaptaci pen & paper RPG. Tentokrát ale nezavítáte do postapokalyptického světa plného mutantů. Místo toho se vrátíte do druhé světové války, respektive její alternativní podoby, kde nacisté vyvolali prastaré bytosti z lovecraftovského hororu. Odboj v Achtung! Cthulhu Tactics si vás žádá!

Brzy vyjde tahovka Achtung! Cthulhu Tactics s nacisty a kultisty

Existuje mnoho verzí druhé světové války, a kromě té skutečně mě asi nejvíc láká provázání s Lovecraftem. To už poměrně brzy nabídne tahová strategie Achtung! Cthulhu Tactics vycházející ze stejnojmenného Pen & Paper RPG.

V „druhoválečné“ tahovce Achtung! Cthulhu Tactics bojujete s nacisty a monstry

Nacisté se za druhé světové války věnovali různým šíleným experimentům. Call of Duty: WWII interpretovalo alternativními historii s úspěšným vědeckým pokusem s oživováním mrtvol, zatímco chystaná taktická tahovka Achtung! Cthulhu Tactics se celkem nepřekvapivě zabývá zdařilými okultními obřady. Němci vyvolali prastaré bytosti, které musíte poslat zpátky, odkud přišly. Spolu s nacisty samozřejmě.
Hodnocení
GAMES.cz
5/10
Hodnocení Metacritic:
56/100
Datum recenze:
15. října 2018
Recenze