A Bird Story

A Bird Story

Články

Tvůrce To The Moon hraje na city s interaktivní jednohubkou A Bird Story

Být vámi, připravil bych si kapesníky a spíše papírové, protože jich bude potřeba hodně. Když píšu o „vás“, myslím v prvé řadě hráče a fanoušky interaktivního příběhu To The Moon od Kan Gaa a Freebird Games, protože předpokládám, že si nenechají ujít ani nedávno vydaný kraťas A Bird Story.

Adventura To the Moon dostala krátké DLC zdarma

Povedená adventura To the Moon, kterou svého času ohodnotil Lukáš Grygar osmičkou, se dočkala bezplatného DLC. Nebo malé epizody zdarma. Říkejme tomu jak chceme, každopádně si už teď můžeme stáhnout kratičkou epizodku, která by měla trvat zhruba 20 minut a má se hrát celá najednou. Zejména proto, že neobsahuje možnost ukládání pozice nebo vůbec jakákoliv menu.

Tvůrce kouzelné To The Moon představuje projekt A Bird Story

Těžko říci, do jaké míry vlastně To The Moon byla hra, nebo spíše interaktivní příběh, který nejenom Lukáše velmi oslovil (viz recenze). Jisté je pouze to, že dumání a disputace nad tímto „problémem“ nemá ani zdaleka takové kouzlo jako příběh samotné hry, která vylétla z autorského počítače Kan Gaa a týmu Freebird Games. Schválně píšu „vylétla“, protože další hra od zmíněného vývojáře bude mít s létáním cosi společného. Nebo spíše s neletáním.
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
66/100
Datum recenze:
31. prosince 2014
Recenze