World of Tanks Generals

World of Tanks Generals

Články

Rozdáváme kódy do uzavřené bety karetní hry World of Tanks Generals

Fanoušci univerza World of Tanks se zálibou v karetních hrách mají už několik týdnů možnost hrát uzavřenou betu World of Tanks Generals. Samozřejmě, že ne všichni. Přihlášku si každý podat může, ale ne všichni se do bety dostanou. Minimálně šesti stovkám zájemců ale pomůžeme tento "problém" vyřešit. Pokud se na vás prozatím štěstí neusmálo, stačí si v článku vyzvednou kód, podle instrukcí jej aktivovat a můžete se do hraní uzavřené bety WoT Generals pustit.

Wargaming využívá popularity karetních her a spouští betu World of Tanks Generals

S ohledem na současný (ale už řadu měsíců trvající) nárůst popularity karetních her díky Hearthstone se zdá, že si Wargaming.net načasoval ideálně připomínku své karetní záležitosti World of Tanks Generals. Před více než dvě lety představená karetní hra vstupuje do fáze uzavřené bety, do níž se můžete přihlásit. Značí to krom jiného, že beta otevřená není daleko a WoT Generals se na poli s jinými karetními hrami utká na férovku stoprocentně ještě tento rok. Pojďme se ale věnovat uzavřené betě a znovu i hře samotné.

Tvůrci World of Tanks připravují válečnou... karetní hru

Zatímco jsme přemýšleli, jaký další bojový prostředek z Druhé světové války Wargaming přivede do svého free-to-play prosperujícího království, kluci běloruští nás překvapili.