Wizardry Online

Wizardry Online

Články

Končí onlinovky Vanguard, Wizardry Online a Free Realms

Damoklův meč visí nad mnoha MMORPG, která nedosáhla očekávané úrovně hráčské populace, ale často se daří na poslední chvíli hru zachránit. Sony Online Entertaiment nyní oznámili, že některé jejich staré tituly došly na konec své cesty. Mezi hrami, co to mají „za pár“, patří – Vanguard: Saga of Heroes, Wizardry Online, Free Realms a Star Wars: Clone Wars Adventures.

Wizardry Online se opozdí, plná hra až koncem měsíce

Jsou to dva dny, kdy jsem vás informoval o tom, že MMORPG Wizardry Online vyjde 16.

DUST 514 betu spouští, Wizardry Online končí

Milovníci multiplayerových sci-fi FPS s PS3 se jistě těší na nástup DUST 514, free-to-play multiplayerové FPS, která bude propojena s EVE Online systémem ekonomiky a snad i samotných střetů (lodě vás budou z orbity ostřelovat).

Ochutnejte permanentní smrt v betě Wizardry Online

Byly časy, kdy slovíčko Wizardry vyvolalo slzu v oku každého fanouška tahových RPG. Nyní se...

Wizardry se vrací v online podobě a s permanentní smrtí

Přestože pro západní svět zemřela série Wizardry s vydáním skvělého osmého dílu před deseti lety, čilí Japončíci ji celou tu dobu v zemi vycházejícího slunce udržují při životě a dobrém zdraví, zejména konzolovými RPG tituly, co se k nám nikdy nedostaly a nedostanou. Tentokrát je to však něco jiného. Wizardry licence, kterou do podoby počítačového RPG přetvořila přesně před 30 lety jako první firma SirTech, doputovala k JPN firmě Gamepot, pro kterou US tým Headlock připravuje Wizardry Online.

Bleskovky

  • 7. 1. 2016 - MMORPG Wizard Online nabídne podporu DirectX 12 a zařízení virtuální reality.

Hodnocení Metacritic:
59/100