Westerado

Westerado

Články

GamesPlay: hrajeme parádní westernovku Westerado

Hraní v těchto dnech se netočí jenom kolem Zaklínače, kterého si v gamesplayi zahrajeme ve čtvrtek. Jsou tu i jiné hry, které zaslouží pozornost. V poslední době třeba spaghetti western Westerado, nad kterými sice můžete mávnout rukou kvůli zdánlivě primitivní pixel-artové grafice, ale udělali byste tak chybu. Velkou, obrovskou, největší. Jde totiž o nejlepší westernovku, kterou si aktuálně můžete na PC zahrát. Předvedeme vám to v následujícím gamesplayi.

Nový díl Games TV se hlásí z Divokého západu díky westernovce Westerado

Vůči hrám v retro grafice existuje řada hloupých předsudků, ale tahle westernová pecka si nezaslouží žádný z nich. Westerado: Double Barreled nabízí možnosti, o které se řadě jiných otevřených světů jenom zdá!

Spaghetti western Westerado připomíná pixel artovou verzi Red Dead Redemption

Minulý týden na Steamu vyšel na Divoký západ zasazený titul s názvem Westerado: Double Barreled – pixel artově vyvedený, izometrický western se odehrává v otevřeném světě, v němž olovo hraje prim. Westerado má potenciál potěšit všechny fanoušky spaghetti westernů, protože ve hře se dle vlastních preferencí zhostíte role buďto klaďase, nebo bandity a do otevřeného světa se vydáte zabíjet, přepadávat či chránit. V první řadě vám ale půjde o pomstu za smrt členů své rodiny.
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Datum recenze:
30. dubna 2015
Recenze