Warhammer 40,000: Dawn of War II - Chaos Rising

Warhammer 40,000: Dawn of War II - Chaos Rising

Články

Šéf THQ potvrzuje vývoj Warhammer 40k: Dawn of War III

Šéf hlavní herní divize THQ Danny Bilson nedávno nadhodil, že během herní výstavy v Německu na konci srpna dojde k ohlášení nové hry. Všichni doufali v Homeworld III, což ještě stále není vyloučeno, ale zdá se, že nakonec půjde o Dawn of War III. Vývoj DoW III potvrdil Bilson Eurogameru už minulý rok a dnes a to udělal znovu s tím, že vývojáři z Relicu kombinují prvky z prvního i druhého dílu a přidávají k tomu elementy zbrusu nové. Do konkrétních detailů Bilson nezachází, omezuje se na konstatování, že až to uvidíme, posadíme se z toho na zadek. To ale říkají všichni a pořád.

VÍKENDOVÁ ČTYŘKA: Třetí víkend slev na Shop.Games.cz!

Ve spolupráci se společností Comgad vám herní e-shop Shop.Games.cz nabízí třetí ze čtyř speciálních slevových víkendů. Ve slevách budou vždy čtyři atraktivní hry, a to za ceny, které na českém internetu jinde nenajdete. Tento víkend přichází na řadu třetí várka, ve které jsou následující hry:

Best of 2010: Nejlepší strategie

Nabídka strategických titulů byla v tomto roce žánrově velmi různorodá, obecně velmi kvalitní a navíc okořeněná návratem několika velkých jmen zpět na kolbiště. Výběr kandidátů, o vítězi ani nemluvě, byl tedy příjemně zdlouhavý a obtížný a jako obvykle nemůže už ze své podstaty pojmout vše dobré, co se letos ve strategickém žánru urodilo.
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
84/100
Datum recenze:
16. března 2010
Recenze