zavřít

ZombiU na vás dýchne 400 let starým proroctvím

Wii U

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Survival záležitost ZombiU bude hlavně o přežití a likvidaci zombíků, ale vývojáři se...

Survival záležitost ZombiU bude hlavně o přežití a likvidaci zombíků, ale vývojáři se rozhodli, že tato zcela jasně vymezená premisa potřebuje i nějaký kontext. A vybrali si dobře. Zombifikovaný Londýn je atraktivní pro hráče z celého světa a příběh postavený na proroctví velšského matematika, okultisty a astrologa Johna Deeho má zase moc příjemný nádech mystiky. To se pak člověk tím davem zombíků hned prodírá s větší chutí, když mu do tváře dýchá 400 let staré proroctví, které se naplnilo a nalezení univerzálního léku na všechny nemoci je na dosah ruky.

Přiznám se, a to jsem ZombiU sám už dvakrát chvilku hrál, že až po informacích z tohoto videa mám chuť to s hrou zkusit. Zní to možná alibisticky, ale je třeba si uvědomit, že až na pár historických výjimek typu Resident Evil, mi zombíci ve hrách lezou krkem… ZombiU vyjde jako launchová hra s konzolí Wii U už 30. listopadu.

Tagy: akční survival

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.