zavřít

Záznam tiskové konference Bethesdy

iPad Android PlayStation 4 Windows PlayStation 3 3DS MAC Xbox One Linux PS4 Pro Switch iOS Xbox One X

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Bethesda nás zvládla překvapit, a to její tisková konference ještě ani nezačala. Ostatně, čekal snad někdo z vás Rage 2? On i ten Fallout 76, notně inspirovaný českým DayZ a Rustem, nadzvedl nejedno obočí. Bethesda se toho jednoduše nebojí a sází jedno velké oznámení za druhým. Přesto by jí mohlo na tiskovku zůstat něco ještě potenciálně většího.

Pamatujete na Starfield? Kolem údajného sci-fi RPG se za poslední roky motala řada neoficiálních a nepotvrzených zpráv, ale vývojáři zatím mlčí. Možná budou mlčet i letos, ale kdo ví, třeba se místo RPG dočkáme dalšího pekelného nářezu v podobě pokračování Dooma. V nějaké formě by se mohlo vrátit i oblíbené Dishonored. Co si pro nás pánové Hines, Howard, Hall a další připravili, to uvidíme už za chvíli.

Další původní videa, trailery, první dojmy, blogy a novinky z E3 2018 najdete v našem souhrnném Games.cz E3 2018 speciálu! Online nás můžete sledovat i na FacebookuTwitteruInstagramu a Youtube.

Tagy: pokračování akční RPG FPS postapokalyptická střílečka postapokalypsa Bethesda E3 2018

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.