zavřít

Z Ruska dovátý trailer připomíná Killzone: Mercenary

VITA

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Ještě v minulém půlroce bych s klidem prohlásil, že PS Vita má ve svém herním spektru roční zpoždění a tečka. Ale letos konečně začíná dostávat svému potenciálu. Kromě hrstky „velkých titulů“ a se suitou méně ambiciozních (byť velmi často zábavných) her, které už v portfoliu měla, konečně začíná majitele ne úplně uspokojivě prodávaného handheldu, když už ne rozmazlovat, tak alespoň naplňovat nadějí.

Persona 4 Golden, Soul Sacrifice (recenzi vám brzy přineseme) a nyní je na obzoru i snad konečně pořádná FPS Killzone: Mercenary, která snad dá zapomenout na urážku jménem Call of Duty: Black Ops - Declassified. Více si o hře přečtěte v tomto článku a následně se podívejte na nový trailer, který, snad kvůli přízvuku vypravěče, přišel z východu i s titulky. Každopádně, je třeba mít neochvějnou víru, že PSOne klasiky konečně z displeje PS Vita vytlačí i nadupané nové hry!

...

Tagy: Killzone (série) sci-fi FPS

Zdroje: VG247

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.