Video-recenze Gears of War
zdroj: tisková zpráva

Video-recenze Gears of War

31. 3. 2007 0:00 | Video | autor: Petr Poláček |

Pro pilotní díl komentovaných video-recenzí jsme nemohli vybrat nic jiného než nej titul roku. Uvidíte, čemu hodují krvelační Kryllové, jak se jezdí na místních dálnicích a nebo jak správně naporcovat nepřítele motorovkou.

Autor: Ondřej Broukal & jd
Publikováno: 31.března 2007


Zvětšit zdroj: tisková zpráva Počínaje tímto dnem rozšiřujeme nabídku portálu TISCALI Games o další prvek - vlastní komentované video-recenze. Jejich prostřednictvím se vám pokusíme přiblížit hraní několika nejzajímavějších titulů každého měsíce. Chceme, abyste na vlastní oči viděli to, o čem se v našich klasických recenzích pouze dočtete. Chceme, abyste si udělali dokonalý a nezkreslený obrázek o dané hře. Chceme, abyste viděli záběry, které jinde nenajdete. Jsme nicméně teprve na začátku. Do budoucna plánujeme kupříkladu zavedení grafických prvků v podobě info lišt nebo závěrečné shrnující obrazovky. I proto uvítáme vaše postřehy a náměty, jakým směrem se dále ubírat nebo co by se ještě dalo vylepšit.

Pro tento pilotní díl jsme asi nemohli vybrat nic jiného než nejlepší titul loňského roku, který je nejenom skutečnou pastvou pro oči, ale zároveň číšníkem, který servíruje opravdu pořádnou porci zábavy - Gears of War. Chcete-li tedy vidět jak hodují krvelační Kryllové, jak se jezdí na místních dálnicích a nebo jak správně naporcovat nepřítele motorovkou, máte nyní příležitost.

Skoro sedmiminutové video s profesionálně namluveným komentářem obsahuje sestřih záběrů z hraní různých misí napříč celou hrou, z níž jsme pořídili záznam při maximální možné úrovni obrazu tzv. direct-feed způsobem přes kabel z Xboxu 360. Na video-recenzi se můžete podívat hned ve čtyřech verzích: po stažení na váš disk ve formátu DivX 5.1 ve vysokém rozlišení 720x528 (81 MB, doporučujeme!) či v nízkém rozlišení 360x256 (16 MB), ve streamovaném Flashi na Video.Tiscali.cz a v nejsnadněji přístupném, přímo do stránky vloženém streamu z YouTube.


O přípravu video-recenzí se bude starat Ondra Broukal, který je nejenom ostříleným recenzentem (GameStar, TISCALI), ale má navíc zkušenosti s prací v televizi (redaktor - GamePage/ČT, dramaturg, producent - Top Games/Top TV) i rozhlase (elév - Český rozhlas). Velký důraz klade na stručnost a výstižnost komentáře a jeho provázání s děním na obrazovce, aby bylo možné vytvořit si jasnou představu o obsahu hry a způsobu jejího hraní. Příjemnou zábavu!

Související články o Gears of War: mega-recenze, dojmy, novinky

Stáhněte si: Oficiální videa, trailery...

Ondřej Broukal & jd
autorovi je 29 let a vystudoval VŠE v Praze; orientuje se na 3D akce, ale nepohrdne ani pořádným RPGčkem či adventurou; v branži začínal jako redaktor GamePage, poté produkoval pořad Top Games a psal i pro GameStar; nyní je na volné noze a pracuje na vlastních projektech
 
 
Ondřej Broukal

Nejnovější články