zavřít

Týden před vydáním dostáváme launch trailer The Outer Worlds

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Switch Xbox One X

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Uteklo to jako voda. Nabušený podzim je v plném proudu a už za pár dní dorazí jedna z nejočekávanějších her letošního roku. Mluvím za sebe, některé členy redakce, a jsem si jistý, že i mezi vámi je dostatek fanoušků Obsidianu a jejich RPG. The Outer Worlds vychází už příští pátek – a právě teď se můžete mrknout na launch trailer.

Přesně za týden touhle dobou vás možná nebudou zajímat další novinky ze světa her. Budete totiž na samotném okraji civilizace pobíhat po barevných planetách plných roztodivných bytostí a lidských kolonistů, kterým můžete, ale možná byste neměli, věřit.

Vykonáte pro ně nějakou prácičku, shrábnete slíbenou odměnu, koupíte si novou hračku a splníte ještě náročnější misi. Nebo vymlátíte celé město. Nebo se proletíte ve vlastní lodi. Nebo najmete do party žoldáky. Prostě RPG, jak má být. A snad to tak jen nezní, ale bude se to tak i hrát.

To se dozvíme 25. října, kdy The Outer Worlds vychází na PlayStationu 4 a Xboxu One. Později dorazí i na Switch. A pokud si předplácíte Xbox Game Pass, pak si hru ani nemusíte kupovat.

Tagy: sci-fi RPG FPS TheGameAwards2018

Zdroje: Gematsu

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.