Týden před vydáním dostáváme launch trailer The Outer Worlds
zdroj: tisková zpráva

Týden před vydáním dostáváme launch trailer The Outer Worlds

18. 10. 2019 16:45 | Video | autor: Patrik Hajda |

Uteklo to jako voda. Nabušený podzim je v plném proudu a už za pár dní dorazí jedna z nejočekávanějších her letošního roku. Mluvím za sebe, některé členy redakce, a jsem si jistý, že i mezi vámi je dostatek fanoušků Obsidianu a jejich RPG. The Outer Worlds vychází už příští pátek – a právě teď se můžete mrknout na launch trailer.

Přesně za týden touhle dobou vás možná nebudou zajímat další novinky ze světa her. Budete totiž na samotném okraji civilizace pobíhat po barevných planetách plných roztodivných bytostí a lidských kolonistů, kterým můžete, ale možná byste neměli, věřit.

Vykonáte pro ně nějakou prácičku, shrábnete slíbenou odměnu, koupíte si novou hračku a splníte ještě náročnější misi. Nebo vymlátíte celé město. Nebo se proletíte ve vlastní lodi. Nebo najmete do party žoldáky. Prostě RPG, jak má být. A snad to tak jen nezní, ale bude se to tak i hrát.

To se dozvíme 25. října, kdy The Outer Worlds vychází na PlayStationu 4 a Xboxu One. Později dorazí i na Switch. A pokud si předplácíte Xbox Game Pass, pak si hru ani nemusíte kupovat.

zdroj: Archiv

Nejnovější články