zavřít

Pozor, po zhlédnutí propagandistického videa k The Outer Worlds zatoužíte po návštěvě kolonie Halcyon

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Výlet do hlubokého vesmíru se nezadržitelně blíží, ale možná si stále nejste tak úplně jistí, co vás tam vlastně čeká. Takže ještě než se za méně než dva měsíce vydáte do cizích světů v RPG The Outer Worlds, nechte se v prvé řadě pozvat do tamější kolonie Halcyon.

Nový trailer je z těch, které bychom mohli zaškatulkovat jako „humornou propagandu“. Bezmála čtyři minuty do vás bude nadšený komentátor hustit lehce odolatelné neodolatelné informace, naláká vás do nudných, ale strašně zábavných prací, stihne garantovat spoustu věcí, které nemůže garantovat a jistou smrt pro jistotu vůbec nezmíní.

The Outer Worlds se nebere vážně a je úplně jedno, zda zakotvíte na Teře 2, nebo Monarchu. Všude naleznete zástup činností, kterými se snadno odreagujete. Pokud toužíte po dalších informacích, Lukáš pro vás sepsal dojmy z hraní na E3 a Aleš dokonce připravil GamesPlay z mnichovského eventu.

The Outer Worlds vyjde 25. října na PC, PlayStationu 4 a Xboxu One.

Tagy: sci-fi RPG FPS TheGameAwards2018

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.