Podívejte se, jak jsme hráli Outer Worlds, sci-fi RPG od tvůrců Falloutu
zdroj: Archiv

Podívejte se, jak jsme hráli Outer Worlds, sci-fi RPG od tvůrců Falloutu

2. 8. 2019 18:00 | Video | autor: Redakce Games.cz |

The Outer Worlds od Obsidianu vypadají jako nadějné sci-fi RPG, které spojuje akční pasáže se spoustou mluvení. Aleš měl možnost zahrát si několik hodin tenhle titul na exkluzivní předváděčce v Mnichově a také si přivezl video, které si můžete prohlédnout a které nikde jinde neuvidíte (protože si každý samozřejmě nahrával vlastní záznam).

Samotné video by ale nestačilo, a tak si sedl společně s Vaškem a Lukášem do studia a okomentovali nejen co můžete na sestříhaném záznamu vidět, ale také to, jak na ně hra působí. Lukáš totiž viděl na letošní E3 video z průchodu jednou misí a jak jste si mohli přečíst, zas tak velký dojem na něj neudělalo. Jenže Aleš se na tuhle misi vykašlal a místo toho se vydal do divočiny plnit úkol jedné ze svých parťaček.

Můžete si tedy poslechnout názor jak člověka, který hru viděl (už dvakrát) v chodu, ale neměl ji v ruce, tak někoho, kdo měl šanci si ji vyzkoušet. Dodáme jen, že The Outer Worlds vychází 25. října na PC, PS4 a Xbox One a se zpožděním i na Nintendo Switch.

zdroj: Vlastní

Nejnovější články