zavřít

Podívejte se, jak jsme hráli Outer Worlds, sci-fi RPG od tvůrců Falloutu

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

EXKLUZIVNĚ - Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

The Outer Worlds od Obsidianu vypadají jako nadějné sci-fi RPG, které spojuje akční pasáže se spoustou mluvení. Aleš měl možnost zahrát si několik hodin tenhle titul na exkluzivní předváděčce v Mnichově a také si přivezl video, které si můžete prohlédnout a které nikde jinde neuvidíte (protože si každý samozřejmě nahrával vlastní záznam).

Samotné video by ale nestačilo, a tak si sedl společně s Vaškem a Lukášem do studia a okomentovali nejen co můžete na sestříhaném záznamu vidět, ale také to, jak na ně hra působí. Lukáš totiž viděl na letošní E3 video z průchodu jednou misí a jak jste si mohli přečíst, zas tak velký dojem na něj neudělalo. Jenže Aleš se na tuhle misi vykašlal a místo toho se vydal do divočiny plnit úkol jedné ze svých parťaček.

Můžete si tedy poslechnout názor jak člověka, který hru viděl (už dvakrát) v chodu, ale neměl ji v ruce, tak někoho, kdo měl šanci si ji vyzkoušet. Dodáme jen, že The Outer Worlds vychází 25. října na PC, PS4 a Xbox One a se zpožděním i na Nintendo Switch.

Tagy: sci-fi RPG FPS

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.