zavřít

Survival horor Husk vás pošle zpět do devadesátek

Windows

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Do roku 1995 vás může od dnešního dne zavést dnes vydaný survival horor Husk viděný z pohledu vlastních očí. Vývojáři se nebojí jmenovat své inspirace, mezi které patří třeba klasika hororového žánru Silent Hill a nebo Alan Wake.

Husk vás zavede do malého pobřežního městečka Shivercliff, které bylo kdysi krásné, plné života a turistů. Teď je prakticky prázdné, pokud nepočítáte takřka hmatatelný pocit nebezpečí. A vy se v tomhle nepříjemném prostředí pokoušet nejen přežít, ale také najít svoji ztracenou rodinu.

Tvůrci se tady navíc nebojí dotknout i vážných témat jako je domácí násilí či závislost na alkoholu. Husk běží na Unreal Engine 4 a na Steamu ho najdete pod tímto odkazem. Hru si můžete pořídit za 18 eur a pak se už vrhnout směrem k různým typům nepřátel, soubojům s bossy a přežívání v drsném hororovém městě a jeho okolí.

Tagy: horor

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.