zavřít

Sledujte přímý přenos odhalení Subnautica: Below Zero

PlayStation 4 Windows Xbox One Linux PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

V pondělí jsem vás informoval o Subnautica: Below Zero, samostatně stojícím rozšíření vynikajícího podmořského survivalu Subnautica. Informací ovšem tehdy bylo dost málo – stejná planeta, ale chladnější podnebí, jiný hlavní hrdina, early access… a to je asi tak všechno. Ale přesně za hodinu se celý svět dozví víc.

Kalifornské studio Unknown Worlds Entertainment v 19 hodin našeho času spustí stream na YouTube a Twitchi, takže si ho nezapomeňte naladit, pokud toužíte po co nejčerstvějších informacích o chystané hře. Vy ostatní si můžete počkat na ráno, protože stream pravděpodobně v nějaké formě vycucneme, anebo se rovnou pusťte do předběžného přístupu na Steamu, Epicu a Discordu, který se otevře spolu se streamem.

Tagy: sci-fi survival podmořský svět

Zdroje: YouTube,twitch

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.