zavřít

Potápěči se brzo zchladí v early accessu Subnautica: Below Zero

PlayStation 4 Windows Xbox One Linux PS4 Pro Xbox One X

- Oznámení autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Subnautica. Jedna z nejlepších her loňského roku, pokud tedy netrpíte panickou hrůzou z mimozemských žraloků a temných mořských hlubin. Však jsme ji taky se ctí usadili na třetí příčku při vyhlašování nejlepší akční adventury roku 2018. No a vývojáři teď chystají další podvodní nášup – něco mezi datadiskem a samostatnou hrou.

Projekt nese název Subnatica: Below Zero a zavede vás do žhnoucích tropů, na bílé, písečné pláže… Lžu, bude vám pěkná kosa. Octnete se sice na stejné planetě, kde se odehrávala základní hra, 4546B, ale tentokrát se podíváte blíž k pólu a původního protagonistu Ryleyho Robinsona vyměníte za vědkyni Robin Goodall, a to rok po událostech Subnauticy.

Mrazivé dobrodružství už brzo otevře své brány, ale zatím jen těm nejodvážnějším plavcům – půjde totiž o early access a hra je podle slov autorů stále pěkně zabugovaná a nehotová. Po spuštění předběžného přístupu ve středu 30. ledna nabídne hodinu až dvě dlouhý příběh i s dabingem a propracovaným prostředím, ale buďte připravení na chyby a špatnou optimalizaci.

Below Zero čeká spousta práce, což naznačuje i skutečnost, že finální vydání se plánuje až na příští rok. Tehdy se taky zvedne cena, a to o čtvrtinu oproti úvodním cca 17 eurům. Zatím toho o moc víc nevíme, ale to se změní jednak po spuštění early accessu, jednak díky streamu, který se chystá na středu v 7 hodin našeho času. Nebojte, ještě vám ho včas připomeneme.

Mohlo by vás zajímat

Tagy: sci-fi survival podmořský svět

Zdroje: tisková zpráva,PCGamesN

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.