zavřít

Šárka a Lukáš na E3 2019 #5: Z mrtvýho krev neteče

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Poslední videoblog od Šárky a Lukáše, které jsme letos vyslali do Los Angeles na výstavu E3. Jak dopadl jejich upírský quest ohledně zcela vybookované prezentace Vampire the Masquerade: Bloodlines 2? Jak se jim za oceánem vlastně líbilo? A jak se hodlají dostat domů bez zanechání uhlíkové stopy?

Právě tohle se dozvíte v závěrečném vlogu, který je symbolickou tečkou za celou akcí. E3 u nás ale rozhodně nekončí, protože už za necelé dva týdny se s námi můžete potkat v už tradičním prostoru pražského Jack Daniel's Musician Factory Studiu, kde se odehraje speciální post-étrojkový Fight Club. A v jeho rámci také soutěž o "swag", který Šárka s Lukášem z výstavy přivezou – v čele s epesní bundou z Cyberpunk 2077!

 

Videa z E3 2019 vám přinášíme ve spolupráci se značkou Acer Česká republika.

Tagy: sci-fi fantasy upíři RPG E3 2019 Vampire the Masquerade E3 2019 Live

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.