zavřít

Revoluční trailer z Fable III

Windows Xbox 360

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

To, že se ve Fable III budete muset k vládě nad celým Albionem teprve probojovat je všeobecně...

To, že se ve Fable III budete muset k vládě nad celým Albionem teprve probojovat je všeobecně známá věc. Nejnovější trailer určený pro televize ukazuje, že jedinou cestou, jak se zbavit despotického bratra Logana je revoluce a ukazuje ji nanejvýš stylovým způsobem. Boj v ulicích ve stylu Velké francouzské revoluce (snad bez gilotiny), strhávání soch vládce, rozzuřený dav s dělovými koulemi v rukách, sugestivní hudba a stylizovaná grafika, to všechno tvoří dohromady jednu z nejpovedenějších herních upoutávek poslední doby. Proč v tuzemské televizi nic takového neběží?

Revoluční den nastane v Evropě 26. října pro Xbox 360, datum vydání pro PC není známo, nicméně je potvrzené, že hra na této platformě vyjde.

Tagy: RPG

Zdroje: Gamersyde. Machinima.com

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.