zavřít

Retro GamesPlay: hrajeme akční legendu Doom

iPad iPhone Android PlayStation 4 Windows PlayStation 3 Xbox 360 VITA Wii U Xbox One

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dvacáté narozeniny jsou možná víc kulatější než dvacáté první, ale protože jsme loni ještě gamesplaye nevysílali, musíme legendární střílečce Doom pogratulovat až letos s jednoročním zpožděním. Shareware verze "Zkázy" vyšla 10. prosince 1993 a Pavel s Honzou ji dnes rozehrají ve svém retro pořadu. Nezůstane však jen u vzpomínání!

Oba dva si pro vás připravili nejenom původní verzi, ale nabídnou též sadu zajímavých informací o hře, jejím vývoji i tvůrcích. A dojde samozřejmě i na prezentaci modifikací, který se po internetech válí snad trilion. Na závěr si kluci pro diváky připravili hezké překvápko. Podívejte se sami.

Tagy: akční retro gamesplay

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.