zavřít

Realistický vývojářský deník k DiRT 3

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Ne, že by nás upoutávka přesvědčila, že sledujeme reálné závody, ale pojem...

Ne, že by nás upoutávka přesvědčila, že sledujeme reálné závody, ale pojem „realistický“ se v něm vyskytuje skutečně často. Pokud jde o lidi, kteří hru zkouší a vyjadřují se nadšeně o míře realismu, nedivíme se. Když sedíte u tří propojených monitorů, máte v ruce volant a celé křeslo má force feedback, zamává to i s cyniky. Nicméně tvůrci se tváří skutečně přesvědčivě, ať už mluví o vlivu poškození na řízení vozidla (má být značný a to je moc dobře), tak při předvádění onoho poškození anebo vysvětlování, jak se budou lišit jízdní vlastnosti různých vozů.

Jízdní model samozřejmě z videa nedokážeme zhodnotit, ale už brzy vám přineseme první dojmy, které si ze hry odnesl Petr. Prozatím zůstaneme u konstatování, že hra vypadá skutečně dobře a pokud splní tvůrci své sliby, bude tohle rallye skutečně výjimečné. Cítíte ten vzduch smíchaný s pískem a jemným prachem? DiRT 3 vyjde 24. května na PS3, X360 a PC.

Tagy: simulace Závodní

Zdroje: CVG

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.