zavřít

První záběry z Project Hell toho mnoho neřeknou

Windows

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Být to jiná hra, tak se tomuto videu nevěnujeme. Ale na Project Hell of Techlandu, tvůrců Dead...

Být to jiná hra, tak se tomuto videu nevěnujeme. Ale na Project Hell of Techlandu, tvůrců Dead Islandu, jsme docela zvědavi, neviděli jsme z něj ještě nic a tak vezmeme za vděk i tímhle pohledem, nebo spíše mrknutím, do zákulisí tvorby hry, přesněji řečeno do motion capture animace útoku a pohybu pana Hodného, což bude nejpíše nějaký vypečený pseudo-zombie (protože koordinaci pohybů moc vytříbenou nemá) protivník.

Připomeňme jen, že Project Hell bude fantasy mlátička, která sice ponese prvky RPG, ale nečekejte jich moc, hlavní bude prosekávat se haldami potvor a prohrabovat s lupem, s nímž pak budete mlátit další haldy potvor.

Tagy: akční fantasy FPS

Zdroje: DSOGaming

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.