Podívejte se na launch trailer k Death Stranding
zdroj: Archiv
Video

Podívejte se na launch trailer k Death Stranding

30. 10. 2019 17:29 | autor: Jan Slavík |

Kodžimovo vysoce očekávané dílo dorazí na obrazovky za týden a kousek, a pokud byste na tento fakt snad nějakým nedopatřením zapomněli, napraví to launch trailer. Má osm minut a je dle očekávání plný zvláštně poetického bizáru.

Samozřejmě by se ihned šlo pustit do rozborů a spřádání teorií o tom, co která scéna znamená a kde všude se skrývá dovedná symbolika - ostatně stejně jako po všech předešlých videích a trailerech. Ale má to týden před vydáním cenu? Však sami brzy uvidíme, která bije. Tedy... snad. Místo toho popřeji příjemné osmiminutové pokoukání:

zdroj: Archiv

Alternativní světy, personifikované koncepty a ideály, spojnice s Druhou stranou v podobě řádně znepokojivého dítěte, sublimující Norman Reedus... všechno na svém místě!

Kodžima držet sám sebe na uzdě snad ani neumí, a to je samozřejmě dobře. Jediná obava tak zůstává... Aby Death Stranding taky byla zábava pod rukama, protože pořád co do hratelnosti de facto nebylo k vidění nic než pobíhání s krabicí na zádech.

Na druhou stranu, i kdyby samotné hraní nebořilo světy svou genialitou, vůbec bych se nedivil, kdyby titul stál za to už kvůli podmanivé atmosféře a stylovému vyprávění. Jak se věci mají v tomto ohledu, taktéž zjistíme už 8. listopadu na PlayStation 4, či, je-li libo, na PC příští rok.

Nejnovější články