zavřít

Kodžimův Death Stranding příští rok dorazí na PC

PlayStation 4 PS4 Pro

- Oznámení autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Šuškalo se o tom delší dobu, protože se akční simulátor poslíčka nehonosil nálepkou „pouze na PlayStation.“ Death Stranding na něm vyjde příští týden, na počítače se potom dostane během příštího roku. Magnum opus Hidea Kodžimy se hemží jeho oblíbenými herci a režiséry, v hlavních rolích se objevuje Norman Reedus, Mads Mikkelsen nebo tělo Guillerma del Tora.

Po Přílivu smrti v něm musíte znovu propojit severoamerický kontinent a zachránit prezidentku, kterou unesla tajemná teroristická organizace. V bezpečném doručování balíčků vám bude pomáhat také miminko v oranžovém vaku a jestli vám to nedává smysl, podívejte se na trailery, po nichž vám to sice nebude o moc jasnější, ale během hraní vše pochopíte. Snad.

Většina videí a screenshotů je dostupná ve 4K z verze na PlayStation 4 Pro, takže můžete sami zhodnotit, jestli se vám graficky pozdává, nebo budete chtít počkat na patrně ještě vyleštěnější PC verzi. Na PS4 Death Stranding vychází 8. listopadu, na PC pak má vyjít začátkem léta příštího roku. Na případné odlišnosti mezi verzemi zatím ještě nepřišla řeč.

Tagy: herci akční otevřený svět

Zdroje: Twitter

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.