zavřít

NeoRetro – hrajeme TES V: Skyrim

Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Je to k nevíře, ale The Elders Scroll V: Skyrim má už téměř 8 let. Objektivně stará hra má však stále širokou hráčskou základnu. Můžou za to nejen novější vydání pro další platformy, ale i moderská komunita, která z titulu dokázala časem udělat něco, co dalece překonává původní hru.

Na stav Skyrimu před osmi lety se podívá Lukáš Grygar, který hře ve své recenzi nadělil absolutní hodnocení. Jak se na svůj verdikt dívá ve zpětném zrcátku? Obhájil by si ho i dnes?

Na aktuálnější podobu titulu se podívá Jiří Svák, který v severské krajině stále tráví svůj čas. Původní verzi Skyrimu nicméně vystřídal za Special edici, která v roce 2016 přinesla 64bitový engine. Asi už víte, kam míříme: Jirka ukáže modifikovanou instalaci, v níž se dostane i za hranice provincie Skyrim.

Vysílat budeme živě od 14:00 na našem YouTube, takže doufáme, že se na chatu potkáme i s dalšími Dragonborny. Fus Ro Dah a šípy do kolene s sebou!

Seznam modů použitých v instalaci Skyrim SE

Tagy: The Elder Scrolls (série) fantasy gamesplay first person E3 2016

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.