zavřít

NeoRetro – hrajeme prvního Zaklínače

Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Shepard je Američan, Altaïr zase Syřan, ve třetím NeoRetru je tedy pravý čas zamířit do slovanských luhů a hájů. První Zaklínač je prodchnutý středoevropskou atmosférou, proto se dnes vrátíme do roku 2007, kdy Geralt ztratil paměť, místo Divokého honu jsme honili Salamandru a čarodějky nosily necudné výstřihy. Exkluzivně s humorným českým dabingem!

Tentokrát se ve studiu objeví Šárka s Vaškem, velcí milovníci jak herní trilogie, tak i knižní předlohy. Polský seriál nechme stranou, i když na něj dost možná přijde řeč. Vrátíme se na Kaer Morhen, zavítáme do klášterní i obchodní čtvrti Wyzimy a možná dojde i na mrazivý epilog. Spoilerům ani bažinám se rozhodně nebudeme vyhýbat.

Nostalgické chvilky s námi můžete sdílet během živého vysílání prostřednictvím chatu na YouTube. Oprašte stříbrné meče, posilněte se nějakým tím lektvarem a procvičte prsty na pár znamení. Startujeme ve 14:00.

Tagy: Zaklínač (série) fantasy

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.