zavřít

NeoRetro – hrajeme Mirror's Edge

iPhone Windows PlayStation 3 Xbox 360 iOS

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

První Mirror’s Edge vyšlo v roce 2008 a bohužel nešlo o žádnou velkou prodejní pecku. Přesto si nás hra svého času získala. Nejen svým unikátním vizuálem, ale i dodnes neokoukanou hratelností. Moc velkých her založených na parkouru a s pohledem první osoby byste nenapočítali ani dnes.

Mirror’s Edge byl tak svým způsobem průkopník a o to větší radost jsme měli, když jsme hru po x letech znovu nainstalovali. Ono se to totiž pořád ovládá dobře, pořád se to hraje dobře a ani ta vizuální stránka tolik nezastarala.

Před kameru si dnes sednou Adam s Lukášem, kteří první Mirror’s Edge hráli hned v době vydání, oběma se hra líbila, oba na ni vzpomínají v dobrém, ale každý z nich má na některé části hry trochu jiný názor. Jaký a proč, a jak na Mirror’s Edge vzpomínají, vám už řeknou sami. Připojte se k nim na YouTube v 16:20.

Tagy: akční adventura first person parkour

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.