zavřít

GamesPlay: hrajeme Mirror’s Edge Catalyst

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Mirror’s Edge se do herní historie zapsala jako statečný, ale komerčně neúspěšný pokus o jiný druh akční hry – s výraznou stylizací i ženskou hrdinkou, minimem soubojů a s důrazem na plynulý pohyb. Přes zmíněný neúspěch se však kolem hry vytvořila početná a hlasitá skupina fanoušků, která nakonec EA přesvědčila, aby značce dala druhou šanci. Výsledkem je Mirror’s Edge Catalyst, kterou Adam v textové recenzi ocenil solidní sedmičkou, když hře vyčetl hlavně přílišnou podobnost s jedničkou. Co dalšího je na Catalyst špatně, a co naopak dobře, se můžete podívat v následujícím videu.

Mirror’s Edge Catalyst opět vyniká svou stylizací a povedl se i design misí. Dokonce i přesun do otevřeného světa není samoúčelný, přestože je pohyb omezený na střechy. Největší změnu ale zažily souboje, ve kterých už Faith nemůže nepřátele připravit o zbraň, aby ji proti nim použila. Jak to zatočilo s hratelností, předvádí na záběrech videa Adam s Lukášem.

Tagy: akční adventura gamesplay parkour

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.