Media Molecule představují tvorbu levelů pomocí PS Move
zdroj: Archiv

Media Molecule představují tvorbu levelů pomocí PS Move

21. 2. 2013 17:27 | Video | autor: Aleš Smutný |

Následující video je asi to nejbizarnější, co se v rámci večera s PlayStation 4 odehrálo. Alex Evans z Media Molecule, tvůrců vynikající LittleBigPlanet, zde nadšeně a velmi, velmi, velmi obšírně hovoří o možnostech využití PS Move při tvorbě 3D objektů v rámci vývoje her pro PS4. Což je samo o sobě zajímavě znějící zpráva, ale...

zdroj: Archiv

...ale podání je dle mne krajně nešťastné. Nadšený Evans kupí prázdné fráze („vezměte ovladač, klikněte a stvořte si svůj sen“) na další fráze a ačkoliv se za ním občas děje něco zajímavého, tak nějak pořád máte problém pochopit, co se vám ten sympatický chlapík snaží představit.

Konkrétně. Media Molecule takto nepředstavuje nějakou svoji hru, ale dá se počítat s tím, že budou pro PS4 vytvářet něco, co využije PS Move a bude založeno na uživatelsky tvořeném obsahu (což v LBP vyšlo na jedničku). Jenže když pak vidíte dva chlapíky se svítícími bambulemi, jak tančí s virtuálními loutkami kol růžové kytary, nevíte, zda vám někdo nepřisypal do odpolední kávy trochu halucinogenů.

Nejnovější články