zavřít

Krátký trailer na Crysis 3 a luk za předobjednávku

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Tohle video bude spíše pro fandy série, kteří čekají na každou novou zprávičku nebo záběr, ale kompozičně určitě neurazí. Crysis 3 to ještě pár měsíců bude trvat, ale opakování je matka moudrosti a tak kromě spousty zajímavých věcí, které se dají nacpat do jedné věty, předvádí video i pár nových záběrů (byť jich není přehršel).

Jinak, jak je vidno, luk je momentálně ve hrách velmi in a i Crysis 3 na něj bude spoléhat, jako na stereotyp nabourávající novinku. A kdyby vám nestačil ten herní, trailer vás upozorňuje, že pokud si hru předobjednáte, dostanete hned první den k používání bonusový kompozitní luk. Osobně bych navrhl, aby za předobjednávku byl ještě nano reflexní luk, nanokoník a nanočepička s nápisem „Čingischán“. To by mohlo hru oživit ještě výrazněji.

Tagy: akční sci-fi FPS

Zdroje: All Games Beta

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.