zavřít

iOS verze XCOM: Enemy Unknown se dočkala startovního traileru

iPad iPhone Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Výborná tahová strategie XCOM: Enemy Unknown (v recenzi od Pavla 9/10) většinu herní obce v roce 2012 příjemně překvapila a zase všem připomněla, že tahovky jsou vlastně pořád super. Což my, hráči Civilizace, stejně víme. Vývojáři z Firaxis Games nás pak ale trochu překvapili tím, že neoznámili hned dvojku, ale port hry na iOS. Verze pro iPhone a iPad je už k dostání na AppStore za 18 euro a dle slov vývojářů by se mělo jednat o plnohodnotnou verzi, která přešla na mobilní platformy prakticky jedna ku jedné.

Jestli nemáte zrovna nejnovější Apple zařízení, tak nemusíte zoufat. iOS verze XCOM: Enemy Unknown je na tom s kompatibilitou dobře a půjde vám na iPadu 2 a novějších iPadech (iPad Mini taky). Pokud jablečný tablet nemáte, ale v kapse nosíte iPhone nebo iPod Touch, tak je potřeba mít minimálně iPhone 4S nebo iPod Touch 5 a novější. Vývojáři upozorňují, že na starších zařízeních vám to nepojede. Obecně ale doporučují iPad 4, kterému byla iOS verze šitá na míru.

...

Po recenzi na klasickou verzi vám také v dohledné době přineseme recenzi na iOS verzi hry.

Tagy: XCOM (série) strategie akční sci-fi mobilní hry tahová taktická

Zdroje: YouTube

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.