zavřít

Hororová střílečka Inner Chains předvádí zlepšený soubojový systém

Windows

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Groteskní a řádně temný svět připravované hry Inner Chains se připomíná v novém traileru, respektive záběrech z hraní. Nové video se soustředí primárně na souboje, které patřily během posledních měsíců k hlavním herním prvkům, jimž se věnovali vývojáři. Pokrok si můžete ostatně porovnat sami s videem z minulého roku.

Tvůrci ze studia Telepath’s Tree se v novém videu chlubí právě zlepšením soubojového systému. Všimnout si tak můžete lepších animací všech nepřátel, nových zvukových efektů i obecně propracovanější grafické stránky. Při pohledu na gameplay video z loňska působí, v porovnání s tím aktuálním, nepřátelé i prostředí poněkud strnule.

Vývojáři zapracovali také na větší vizuální pestrosti nepřátel a některým přidali speciální pohyby a vůbec unikátní chování, které by je mělo dostatečně odlišit. Někdo tak na vás může překvapivě skočit ze zálohy, někdo bude bleskově rychlý, zatímco někdo zase pomalejší.

Inner Chains tak roste jen do krásy a zlepšuje se. Kdy hra vyjde zatím pořád nevíme, nicméně to má být "brzy" a bude to na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Tagy: horor akční FPS first person

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.