zavřít

GDS 2016: Panelová diskuse - Jsou placené mobilní hry mrtvé?

iPad iPhone Android

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nedílnou součástí každé vývojářské konference jsou panelové diskuse a Game Developers Session 2016 nebyla výjimkou. První den totiž zakončila velkou panelovkou na téma budoucnost placených - prémiových mobilních her. Témata k diskusi připravil Petr Fodor ze společnosti AppAgent, která pomáhá mobilním vývojářům prorazit ve světě po marketingové a produkční stránce.

K diskusi si Fodor pozval čtyři úspěšné mobilní vývojáře, kteří zastupují různé názory na věc. Zatímco Ján Ilavský z Hyperbolic Magnetism nedávno uspěl se svou prémiovou hrou Chameleon Run, vývojáři jako Marek Rabas z Madfinger Games, Daniel Maslovský z Craneballs nebo Petr Vodák z About Fun vytvářejí především free to play hry. Jak celá (v angličtině vedená) debata dopadla, se můžete podívat v záznamu.

Videa z Game Developers Session 2016 připravila redakce Games.cz ve spolupráci se sdružením České hry. Všechny záznamy z letošního i minulých ročníků najdete na našem společném Youtube kanále.

Tagy: České hry akční sci-fi Závodní mobilní hry arkáda GDS 2016

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.