zavřít

GamesPlay – závodíme, hopsáme a padáme na ústa

Android PlayStation 4 Windows PlayStation 3 Xbox 360 MAC VITA Wii U Xbox One Linux PS4 Pro Switch iOS Xbox One X

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tvrzení, že na Switchi není moc co hrát, platilo možná tak před půl rokem. Dnes můžete každý druhý týden otevřít eShop a zjistit, že se na vás řítí další lavina her. Převážně nezávislých, ale sem tam vystrčí růžky i velký port. Všechno bychom to v jednom videu neobsáhli a na každou hru se jednotlivě taky nedostane. Proto jsme se dnes rozhodli pro tři kousky, které si ukážeme v rámci jednoho videa. Konkrétně vám ukážeme Switch verze her Gear.Club Unlimited, Human: Fall Flat a Rayman Legends: Definitive Edition

Začneme závody, kterých na Switchi moc není. Mario Kart 8 Deluxe je sice výborná a Mantis Burn Racing má taky něco do sebe, ale pokud byste chtěli něco, co se alespoň tváří trochu realisticky, musíte sáhnout po Gear.Club Unlimited. Tedy portu mobilní hry z minulého roku. Nenechte se ale vyděsit, na hře pracovali někteří z původních tvůrců Test Drive Unlimited, a i když má Gear.Club kořeny ve světě mobilních her, je rozhodně o co stát.

Z velmi odlišného soudku je pak Human: Fall Flat. Potrhlá fyzikální hopsačka si z původního prototypu na Itch.io prošlapala cestičku přes Steam až na Switch, kde je v lokální kooperaci stejně zábavná, jak šílená. Human: Fall Flat sice na pohled trochu připomíná další trhlou hříčku Gang Beasts, jen se tu víc hraje na spolupráci a řešení hádanek.

Trojici portů z jiných platforem pak završíme jedním starším, ale nestárnoucím kouskem. Výstavní kousek z pera UbiArt Framework a Michela Ancela, Rayman Legends: Definitive Edition je pořád skvělý. V recenzi na Games dostal desítku, a pokud si chcete na Switch proložit hopsání s Mariem nějakou skvělou 2D hrou, s Raymanem nešlápnete vedle.

Komunikovat s námi v průběhu vysílání můžete přes chat na Youtube

Tagy: auta Závody licence plošinovka logická

Zdroje: Vlastní

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.