zavřít

GamesPlay – vracíme se do PUBG

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Battle royale střílečka PlayerUnknown’s Battlegrounds nějaký čas dominovala hernímu trhu, než ji na vrcholu vystřídala mladší, komiksovější a pro streamery přitažlivější Fortnite. To ale neznamená, že by práce na PUBG ustaly – naopak, každý měsíc vychází nový update. No a my se na ty novoty dneska podíváme.

Nový obsah nedávno překopal celou mapu Erangel a už předtím se v PUBG objevila i džungle a sníh, takže pro staré pušky, co znají jen Erangel a Miramar, by to mohl být skutečný skok do neznáma. Dnešním videem vás provede obvyklá dvojice Adam + Vašek. Protože ten první má pořád ruku v sádře, myši a klávesnice se ujme jeho kolega a snad spolu zažijí všelijaká zajímavá dobrodružství.

Doufáme, že u toho kluky doprovodíte. Letadlo vylétá ve 14:00, tak nezapomeňte dorazit do chatu na YouTube. A nebojte, padáky poskytujeme zcela zdarma!

Tagy: online akční multiplayer 3rd person third person

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.