zavřít

GamesPlay – hrajeme fenomén PlayerUnknown's Battlegrounds

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pozdě, ale přece jsme i my v redakci naskočili na pekelnou rychlostí rozjetý vlak PlayerUnknown's Battlegrounds. Tenhle bezprecedentní celosvětový fenomén loni uchvátil celý svět svojí kombinací relativně realistického střílení a pečlivě vypiplaného systému battle royale. 100 neozbrojených lidí spadne na ostrov, ale přežije jenom jeden, a ten už bezbranný určitě nebude. Byla by hodně velká náhoda, kdyby se tím jedním dnes ve videu stal Vašek, ale aspoň bude mít k ruce Adama, který mu bude držet palce.

Ačkoli spousta lidí radši hraje PUBG týmově, tedy ve skupinkách po dvou nebo po čtyřech, chlapci se dnes pustí do toho pravého survivalu a z letadla vyskočí docela sami. Tedy, přesnější by bylo říct bez kamarádů, protože ta stovka zabijáků všude kolem asi nějakou dlouhodobou samotu nestrpí, zvlášť když brzo všechny nažene dohromady nekompromisní modrá zóna. Tak jak? Bude dnes k večeři kuře, nebo žal?

Tagy: online akční multiplayer 3rd person third person

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.