zavřít

GamesPlay – stavíme počítače v PC Building Simulator

Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Simulátory se dělí na naprosto nesmyslné (teď myslím na tebe, kozo) a na více či méně smysluplné. PC Building Smulator patří bezesporu do druhé kategorie. Z ničeho si nedělá srandu, a i když v jistých směrech upřednostňuje hratelnost (křemíkovému bohu dík), jde ve smyslu simulace poměrně hluboko. A kdo jiný by měl zasednout u takové hry než náš redakční odborník Jirka, který pořádně proškolí laického Patrika.

PC Building Simulator je stále ve vývoji v rámci předběžného přístupu na Steamu, během kterého se tvůrcům podařilo sehnat licence na spoustu hardwaru. Nejprve se podíváme na režim kariéry, tedy tu vyloženě herní část, a následně si postavíme pár počítačů v režimu s neomezeným budgetem. Berte to jako takový malý Hardware Club Speciál. Jako vždy s vámi budeme komunikovat pomocí chatu na YouTube.

Tagy: kariéra stavba počítače simulace early access simulator

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.