zavřít

GamesPlay – Press Start to begin the story

PlayStation 4 Windows PlayStation 3 Xbox 360 MAC Xbox One Linux

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ve dnech 28. 7. ‒ 6. 8. 2017 se v rámci Letní filmové školy v Uherském Hradišti uskuteční Press Start, což je programová sekce věnovaná videoherám. Návštěvníky festivalu v jejím rámci čeká celá řada zajímavého obsahu, o kterém si zájemci mohou přečíst tady, nebo se to dozví během tohoto opravdu netradičního gamesplaye. Pod dozorem Lukáše Grygara budou organizátoři Press Start hrát kolektivně Dark Souls a zároveň povídat o tom, co všechno si pro návštěvníky "Filmovky" připravili.

Press Start se soustředí na vyprávění příběhů ve hrách. Tomu je podřízen i program, který zahrnuje i promítání dokumentárního filmu New Game, výstavu Jeden z hráčů je brankář, panelovou debatu s vývojáři českých her a další události, o kterých se víc dozvíte z tohoto videa.

Zdroje: vlastní

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.