zavřít

GamesPlay – hrajeme The Outer Worlds

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Switch Xbox One X

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Mistři z Obsidianu naštěstí nezklamali. Jejich poslední, mnohými dlouho očekávaný počin The Outer Worlds si od nás vysloužil osmičku, přičemž ve světě panuje podobné nadšení. Teď, když už máme opravené studio, se povědomému, přesto však originálnímu RPG můžeme podívat pod dystopické pozlátko.

V netradiční čas (14:00 ve středu) vysíláme jednoduše proto, že se nám na tento týden nahrnula spousta zajímavých videí. Včera multiplayer CoD, zítra a pozítří dohromady tři LongPlaye Death Stranding a Crusader Kings II, nemluvě o našich Clubech.

Byla by škoda nechat The Outer Worlds zapadnout, když jde o tak zajímavou hru. Má styl, má humor, je svá. Pojďte s námi objevovat nové světy hry, která se tváří jako nástupce Falloutu: New Vegas, ale v jiném, velmi zajímavém prostředí. A chcete-li, stavte se i v chatu na YouTube.

GamesPlay hrajeme na počítačích LYNX Grunex Super UltraGamer+ 2019.

Tagy: sci-fi RPG FPS

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.