zavřít

GamesPlay: hrajeme stealth akci Dishonored 2

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dobrodružství Corva Attana a jeho dcery Emily v přímořském městě Karnaca na nějaký čas zcela ochromila stealthová centra našich mozků. Minimálně v případě Lukáše to platí stoprocentně, o čemž svědčí vysoké hodnocení, které Dishonored 2 udělil v textové recenzi. A přestože jsme si o kvalitách hry následně obšírně povídali i v podcastu, chtěli jsme vám je i názorně předvést – pojďme na to.

Přestože Dishonored 2 nevyniká scénářem či vykreslením postav, hratelností opět září. Zejména její variabilitou, která každému hráči umožňuje, aby mise plnil způsobem, jaký mu nejvíce vyhovuje. Někdo za sebou nechá desítky mrtvol, další ani jednu. Někdo se spolehne na magické možnosti, další jenom na zbraně a stealth. Dishonored 2 tyto osobní preference maximálně ctí a funguje za jakýchkoli okolností, což je samo o sobě obdivuhodné. Však se podívejte sami.

Tagy: stealth fantasy steampunk FPS

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.