zavřít

GamesPlay: hrajeme příběhovou adventuru Firewatch

PlayStation 4 Windows MAC Linux

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nepopiratelným vizuálním kouzlem se adventura Firewatch mohla chlubit od zveřejnění prvních obrázků a videa. Zápletka o něčem tajemném, co musí v hustých lesích wyomingské rezervace Shoshone odhalit sezónní správce a hlídač požárů Henry, hře na atraktivitě jenom přidávala. A jak v recenzi naznal nedávno Miloš, očekávání nebyla v tomto případě lichá. Firewatch sice má své mouchy, respektive jednu hlavní, ale jinak jde o několikahodinové potěšení a parádní herní potravu pro uši, zrak i duši. Názorně vám to proto předvedeme i v dnešní gamesplayi.

Firewatch je hra na několik hodin, navíc je silně příběhová. Následující záběry jsou tudíž jeden velký, stoprocentní spoiler. Měli byste to vědět, pokud máte Firewatch v plánu hrát. Zároveň jde ale přesně o ten typ hry, na který se kvůli svému zaměření na příběh a dialogy, potažmo linearitě může člověk dívat jako na film, aniž by tím o něco zásadního přišel. Naopak si tak možná lépe vychutná celou řadu detailů. Pokud se na to díváte tímto způsobem, pak vás vítáme u dnešního vysílání.

Své dotazy, poznámky a připomínky pište prosím do chatu přímo u videa na YouTube

Tagy: Indie adventura gamesplay walking sim

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.