zavřít

GamesPlay – hrajeme příběhové RPG Pyre

PlayStation 4 Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tvůrci ze studia Supergiant Games zatím nevydaly špatnou nebo průměrnou hru. Bastion i Transistor byly výborné titul se zajímavými herními systémy, skvělou atmosférou i výraznou stylizací. Navíc se zkrátka parádně hrály, což nakonec platí i pro Pyre – třetí a dost možná i doposud nejlepší a v dobrém slova smyslu také nejdivnější hru od Supergiant. Oficiálně je to RPG s partou dobrodruhů, které je silně příběhové, nelineární a skvěle stylizované. Když se ale na hru podíváte blíž, zjistíte, že je to vlastně kombinace RPG, sportovní hry a gamebooku. Jak to celé funguje dohromady, se podívejte v našem gamesplayi.

Pyre ale není jen o tom, že mixuje netradiční herní mechaniky, je krásná a nápaditá. Pyre totiž nabízí i propracovaný herní svět, do kterého se ponoříte, a nebude se vám z něj chtít ven. Však uvidíte sami na videu.

Mohlo by vás zajímat

Dotazy a postřehy v průběhu vysílání pište prosím do chatu na Youtube

Tagy: fantasy RPG gamesplay

Zdroje: vlastní

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.