zavřít

GamesPlay – hrajeme drsnou akční hru Hellblade

PlayStation 4 Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Udatná keltská bojovnice se vydává do vikinského pekla, aby tam bojovala za navrácení života svému milému, po kterém se jí stýská. Že to zní hodně tuctově, jako popis libovolné hry, kde se člověk z bodu A musí prosekat do bodu B? No jasně, ale protože Hellblade je hra od studia Ninja Theory (Heavenly Sword, Enslaved: Odyssey to the West, DmC: Devil May Cry), je v tom celém hned několik velkých háčků. Snad pozitivních. Můžeme očekávat parádní audiovizuální zpracování, odladěnou hratelnost, ale ten největší háček spočívá v tom, že se hlavní hrdinka Hellblade potýká nejenom s nepřáteli, ale i se svou myslí. Je totiž tak trošku šílená, jak si ukážeme v tomto gamesplayi.

Tvůrci z Ninja Theory údajně při vývoji hry spolupracovali s neurovědci a s lidmi, kteří sami zažívají různé psychózy, aby byla postava Senuy autentická a stavy, které zažívá společně s hráčem, také. Pojďte se tedy společné s námi podívat, jaké hrůzy z toho vzešly, jaké peklo si Senua sama pro sebe i hráče ve své hlavě vytvořila.

Komunikovat s námi v průběhu vysílání můžete přes chat u videa na Youtube

Tagy: akční fantasy adventura gamesplay 3rd person third person

Zdroje: vlastní

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.