zavřít

GamesPlay – hrajeme Dota Underlords

Android Windows MAC iOS iPadOS

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Komunitní mapa Auto Chess v enginu Doty 2 před pár měsíci rozvířila herní vody, načež přišel protiútok od Valve v podobě samostatného titulu Dota Underlords. Pomalá strategie založená na postupném vylepšování jednotek vás postaví proti sedmi dalším hráčům, což si dnes v praxi ukážeme spolu s Alladjexem.

Dota vznikla jako mod pro Warcraft 3 a Auto Chess zase jako mapa pro pro Dotu 2. Dota Underlords oproti modu nabízí přívětivější tutorial a nepřekvapivě taky trochu vyšší produkční hodnoty. Do strategického víru se vrhneme dnes ve 14:00 na našem YouTube kanále, nezapomeňte si tedy naladit své internetové přijímače.

Tagy: strategie Dota 2 mobilní hra

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.